niedziela, 31 października 2010

Home

Tak, jestem w domu. Długi weekend listopadowy, który w szalony i spektakularny sposób rozpoczęłam już w środę. Generalnie wszystko fajnie i pięknie, ale już tęsknię za Krakowem, bo co tu dużo mówić...w Częstochowie nie mogę się odnaleźć. Nie wyobrażam sobie teraz życia tutaj i doprawdy nie rozumiem jak wytrzymałam tu całe życie. Ale nieważne, temat skończony.
Wrzucam parę fotek.
Przy okazji- moje zdjęcia to bardzo szybkie wykonywane telefonem komórkowym (a jedyna ingerencja w ich jakość to zmiana balansu bieli, kontrastu i przestawienie na tryb nocny- albo na odwrót) fragmenty rzeczywistości, w jakiej obecnie egzystuję. Jedyne na czym mi zależy to uchwycenie klimatu i inspiracji, jakie czerpię z odwiedzanych miejsc, widzianych ludzi i tak dalej, więc jeśli kogoś bardzobardzo razi amatorszczyzna to ej...bądźcie wyrozumiali ;).
Na fotkach Eszeweria- Józefa 9- niesamowita atmosfera i najbardziej klimatyczna ubikacja w Krakowie...a pewnie i na świecie ;))

Yes, I'm in home. Everything is ok, but I wanna be in Cracow so much, couse in Czestochowa...it's simple- it's not my city. I can't understand how I lived here for all my life. Nevermind.
On the photos u can see Eszeweria cafe- uncommon atmosphere and the most original and stylish toilet in Cracow... in whole world!!!

Taaa... to ja (to straszne, ale NIE PAMIĘTAM tego zdjęcia!!). Przy okazji, nie mogę doczekać się czwartku. Do Krakowa przyjeżdża Juiciejuice!! Do Krakowa! Do mnie!! Będzie cudownie!!

Yeah...this is me (I can't remember that picture- terrible!!). By the way, I can't wait thursday couse Juiciejuice will coming to Cracow!! Will be wonderful!

13 komentarzy:

 1. It's amazing all we can discover on the web, these toiletts are wonderful !
  http://selenite.weebly.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Hmm - nie widzę tu amatorszczyzny, a jedynie swietny klimat :)
  Podoba mi się :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Sfotografowałam wodę z olejem (oka) w przeźroczystym naczyniu - ot cała filozofia. :D Moje efekty nie są tak ciekawe jak Przemysława Oziemblewskiego - to od niego caly pomysł :)

  OdpowiedzUsuń
 4. http://radioactivedrug.blogspot.com/

  tu się mnie więcej czyta. tamten blog jest dopiero w budowie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nice atmosphere!!..kinda gloomy and dark but I really like it haha that´s indeed a very stylish toilet.

  http://fiercepty.blogspot.com/

  xoxo
  Andy

  OdpowiedzUsuń
 6. Thanks for stopping by my blog and for becoming a follower! Means a lot :)

  Stop by again soon!
  http://pancakestacker.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. A ja się właśnie dowiedziałam, że w styczniu w Krakowie będą Hurts!!! Przypomniałam sobie Twój komentarz o nich u mnie, więc musiałam to napisać :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 8. Tak, ja przyjeżdżam, ale za tydzień;p Ale... bedzie cudownie, o ja, oja. A w Jamie Michalika byłaś? To jest kawiarnia, w której od ponad 100 lat nie zmieniano wystroju.
  Wiesz, ja tez zastanawiam się jak mogłam tyle lat żyć w Szczecinie i nie mieć tak ogromnego niedosytu i uczucia spętania jakiego ogarnia mnie od jakiegoś czasu...

  OdpowiedzUsuń
 9. :)
  Ostatnie zdjecie wymiata..
  Kiblowe love:P

  OdpowiedzUsuń
 10. swietne zdjecia :D
  thank you for passing by and leaving your sweet comment! i'm happy you liked my blog! remember you can keep in touch with my blog via blogger, bloglovin or facebook!

  xoxo from rome
  K.
  http://kcomekarolina.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. super zdjecia, bawcie sie dobrze dziewczyny!

  OdpowiedzUsuń
 12. thanks for commenting on my blog..
  I follow you..follow me too!!
  www.nobodyknowsmarc.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 13. Ech, szczęściara z Ciebie. Nikt z moich znajomych nie lubi Hurts na tyle, żeby jechać na koncert! :/

  OdpowiedzUsuń